Hayhay Cüzdan Nedir? Hayhay Cüzdan ile Para Yatırma

Finansal işlemler için güvenilir ve hızlı bir çözüm olarak öne çıkan Hayhay Cüzdan, parasal işlemleriniz söz konusu olduğunda hayatınızı kolaylaştırabilir. Peki, Hayhay Cüzdan tam olarak nedir? Hayhay Cüzdan komisyon alıyor mu? İşte detaylar…

Hayhay Cüzdan Nedir?

Bir dijital cüzdan olarak işlev gören Hayhay, birçok finansal işlem konusunda hızlılık ve güvenilirlik sunuyor. Fatura ödemelerinden para transferlerine pek çok işlemi bu yeni nesil dijital cüzdan aracılığı ile anında gerçekleştirebiliyorsunuz. Üstelik, Hayhay Cüzdan 7/24 işlem yapmanıza izin veren bir mobil uygulamaya da sahip.

Yeni nesil ödeme platformu olan Hayhay, 2021 senesinde faaliyete başladı. Kısa zamanda birçok müşterinin beklentilerine yanıt vermeyi başardı. E-para çözümü ve elektronik cüzdan olarak da tanımlanabilen sistem, kullanıcıların ödeme deneyimlerini çeşitlendiriyor ve finansal işlem deneyimini bir üst noktaya taşıyor.

Hayhay, hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine hizmet veriyor. B2B ve B2C ile ilgilenen paydaşlar, bu ödeme sisteminden büyük avantajlar elde ediyorlar. Firma, dijital dönüşümü en iyi şekilde uygulayıp kullanıcılarına büyük bir titizlikle sunuyor. Mutlu müşteri sayısı her geçen gün artan Hayhay, eğlenceli, etkin ve verimli bir kanal olarak hizmetlerine devam ediyor.

Hayhay, kurumsal ve bireysel müşterilere güvenli ve kolay şekilde finansal işlem yapma olanağı tanıyor. Bununla birlikte, ülkemizin ilk ve tek fintech servis platform sağlayıcısı olarak da farkını ortaya koyuyor. Dijital finanslaşma süreçlerinde stratejik çözüm ortağı olarak, güçlü altyapısıyla da isminden söz ettiriyor.

Hayhay Cüzdan Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Hayhay cüzdana para aktarmak son derece basit bir işlemdir. Bunun için ilk olarak Hayhay Cüzdan web sayfasından ya da uygulamayı indirerek cüzdan açmanız gerekmektedir. Ekrana gelen yönergeleri izleyerek, hesabınızı dakikalar içinde açabilirsiniz.

Hesap açılışını gerçekleştirdikten sonra para yatırma adımına geçebilirsiniz. Cüzdan hesabınıza para yatırmak için EFT veya Havale yöntemlerini tercih edebilirsiniz. Her iki işlemde de paranız, Hayhay Cüzdan’a maksimum on beş dakika içinde iletilecektir. 7/24 işlem yapma imkanı sunan platform, günün herhangi bir saatinde para yatırmanıza izin verir. Hayhay hesabınıza para yatırmak için yapmanız gereken tek işlem, vadesiz banka hesabınız ya da kredi kartınız ile Hayhay hesabınıza EFT/Havale yapmak.

Komisyon Ücretleri

Hayhay Cüzdan’ın cezbedici özelliklerinden biri de çoğu finansal işlemde komisyon almamasıdır. Hesap açma, hesabı kullanma, Hayhay hesabına para transferi, transfer ile bakiye yükleme, para gönderme gibi birçok önemli işlemde komisyon ücreti ödemezsiniz. Fakat Hayhay ile fatura ödemek istediğinizde, 2 TL tutarında komisyon ücreti alınır. Banka/Kredi kartı ile bakiye yüklerken yüzde 1,45 komisyon kesilir.